بوت کمپ های حضوری

بوت کمپ های حضوری

برنامه نویسی در سایت ما بیشتر از کد نویسی به شما یاد می دهد - شما می آموزید که چگونه مشکلات را حل کنید و یک توسعه دهنده خودکفا باشید.
هنگامی که به طور کامل در سه برنامه درسی کامل پشته غوطه ور هستید ، به ساختارهای اساسی ساخت وب و توسعه نرم افزار تسلط پیدا خواهید کرد و به شما یک سرمایه بسیار ارزشمند و مطلوب در طول حرفه خود تبدیل می کنید.

یادگیری با انجام

یادگیری با انجام شما شروع به برنامه نویسی از روز اول در دانشگاه می کنید. شیرجه رفتن به یک محیط آموزشی سریع و نوآورانه که باعث تقویت همکاری می شود نه رقابت. بعد از فارغ التحصیلی ، شما با پشتیبانی تیم خدمات شغلی ما مستقیماً به شکار شکار خواهید رسید.

سه مرحله کامل و خودکفایی

هدف ما این است که شما را از طریق 3 برنامه درسی پشته ما را به یک توسعه دهنده همه کاره و متناسب تبدیل کنیم. در 14 هفته ، 3 پشته تقاضا را در صنعت یاد خواهید گرفت ، یک نمونه کار را برای نشان دادن و چشم انداز شغلی سه برابر خواهید داشت ، زیرا هر شرکتی از پشته دیگری استفاده می کند.

آنچه را که می گذارید دریافت می کنید

پیش بینی می شود دانشجویان حداقل 70 ساعت در هفته به برنامه اختصاص دهند ، با موفق ترین دانش آموزان 70-90 ساعت در هفته. دانش آموزان ما اغلب می گویند که برنامه نویسی دوژو پاداش ترین و در عین حال دشوارترین کاری است که تاکنون انجام داده اند.

کار شما از روز اول آغاز میشود

کار شما به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار کاملاً پشته از روز اول شروع می شود. در طی 14 هفته ما شما را به یک توسعه دهنده نرم افزاری کاملاً گرد و خوب تبدیل خواهیم کرد که تمام مهارت های مهم را برای داشتن یک حرفه طولانی و سالم در زمینه فناوری داشته باشد.

برنامه ی زمانی متخصص جاوا

هفته 3

اصول وب2
با یادگیری اصول حرفه ای  توسعه جلویی شروع کنید

هفته 1 - 2

اصول وب
با یادگیری اصول اولیه توسعه جلویی شروع کنید

هفته پروژه

یک هفته کامل برای ساختن یک برنامه بزرگ از انتخاب خود بر اساس مواد درسی در طی آن بخش از برنامه خواهید داشت. با ایده ها به کلاس بیایید! ما همچنین خوشحالیم که ایده هایی را ارائه می دهیم.

امتحانات کمربند

امتحان به موقع برای ایجاد یک برنامه کار در مدت 4 ساعت ، مبتنی بر فن آوری ها و مفاهیم آموخته شده در هنگام بوت کپ کدگذاری. هدف از آزمون کمربند این است که قبل از حرکت ، درک مطلب خود را از مطالب درسی ارزیابی کنید.

الزامات فارغ التحصیلی

برای اینکه شما را در مسیر فارغ التحصیلی نگه داشته باشد ، ما مجموعه ای از الزامات فارغ التحصیلی را برای پیگیری پیشرفت شما داریم! حضور روزانه برای تجربه شما ضروری است. و قبل از پیشرفت به سطوح دشوار برنامه درسی ما ، دانش آموزان را ملزم می کنیم که امتحانات کمربند خود را بگذرانند: یک امتحان 4 ساعته که باید در فن آوری هایی که در حال حاضر می آموزید یک برنامه کاری بسازید.

• 80٪ حضور در کلاس به کلاس و حضور در جلسه 8 صبح الگوریتم

• به منظور پیشرفت به پشته پایتون ، 1 کمربند زرد را بدست آورید

• به منظور پیشرفت در ماه پروژه ، 1 کمربند نارنجی یا بالاتر در پشته پایتون بدست آورید

• 1 کمربند قرمز یا بالاتر از پشته دوم یا سوم خود بدست آورید

زندگی در پردیس

صبح شروع می کنید به برنامه درسی جدید که در بالای آنچه که روز گذشته آموخته اید ، ساخته خواهد شد. بسته به روز ، صبح شما ممکن است شامل یک جلسه الگوریتم ، سخنرانی ، فعالیت گروهی یا ترکیبی از هر 3 باشد.
بعدازظهرها و شبهای شما در طول روز برای انجام مطالب درسی ، تکالیفی و پروژه هایی در مورد برنامه درسی جدید صرف می شود که جلسات Breakout در صورت درخواست ارائه می شود.

برنامه ی زمانی روزانه برای متخصص جاوا

الگوریتم
جلسات الگوریتم

ما کلاس را برای حل یک الگوریتم به چالش می کشیم و همه می خواهیم راه حل های خود را روی تخته سفید بنویسند. پس از آن به اتاق خواهیم رفت تا بحث کنیم. با پیشرفت در برنامه ، مشکل الگوریتم افزایش می یابد.

چرا الگوریتم؟ یک پایه محکم در الگوریتم ها برای داشتن یک توسعه دهنده موفق مهم است. صرف نظر از هفته ای که در آن حضور دارید ، الگوریتم ها همیشه یک قطعه اصلی برنامه شما هستند. تخته سفید و الگوریتم ها نیز بخشی اساسی در مصاحبه های شغلی شما در آینده هستند و ما می خواهیم همه دانشجویان ما برای موفقیت مجهز باشند.

برنامه های تحصیلی

ما سه پشته كامل را در بوت كامپيوتر آموزش مي دهيم تا از اطمينان از اينكه شما آماده كار در هر سطح متفاوت از فرآيند توسعه هستند- از جلو تا انتها تا نگهداري اطلاعات - كمك مي كنند ، ياد بگيريم. برنامه های درسی ما بر خلاف سایر مدارس برنامه نویسی که فقط یک پشته کامل را آموزش می دهند ، همه کارایی لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار ، آن کار رویایی را انجام دهید.

فن آوری ها

موضوعات پوشش داده شده

فن آوری ها

• java8
• js

موضوعات پوشش داده شده

کتاب های درسی کمتر و کارهای بیشتری انجام می دهند. در اینجا برخی از معیارها و پروژه های مورد علاقه ما آورده شده است:

خدمات شغلی

ما برای کمک به تحقق اهداف شغلی کوتاه مدت و بلند مدت خود ، از همه دانشجویان و فارغ التحصیلان پشتیبانی شغلی ارائه می دهیم. خواه شما برای اولین شغل خود متقاضی شوید یا یک جانباز صنعت هستید ، می دانیم که ایجاد حرفه شغلی فرایندی در تمام طول زندگی است.
شرکت کنندگان در این برنامه به طیف گسترده ای از خدمات ، از جمله جلسات یک به یک با یک مشاور شغلی ، انجمن های آزاد با رهبران صنعت ، کارگاه های جامع شکار شغل و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت!

منتظر بودن یک به یک

برنامه های جلسات یک به یک را با یک مشاور شغلی برای کار در پروژه های مربوط به شغلی یا سؤالات کلیه سطوح برنامه ریزی کنید. ما بازخورد و پشتیبانی صادقانه ای را برای ترسیم چشم انداز شغلی شما ارائه خواهیم داد.

دسترسی به کارگاهها

به مجموعه کارگاههای ما که بصورت حضوری یا آنلاین موجود است دسترسی داشته باشید. ما مباحث پیشرفته ای از قبیل شبکه سازی ، تکنیک های مصاحبه رفتاری و مذاکره درباره هزینه را پوشش خواهیم داد.

روند کاری

مهارت های خود را تنظیم کنید

نمونه کارها خود را بسازید

رزومه خود را کامل کنید

استاد مصاحبه

شروع کارگاه

جایی که فارغ التحصیلان ما کار می کنند

اگرچه بیش از 80٪ دانش آموزان تجربه قبلی در توسعه وب ندارند. در مقیاس ملی ، فارغ التحصیلان ما در 180 روز پس از فارغ التحصیلی ، با متوسط حقوق 76000 دلار در سال ، شغلی را به دست می آورند.

* منتشر شده در فوریه 2018 ، این مبتنی بر نظرسنجی است که برای فارغ التحصیلانی که بین ژانویه 2015 و اکتبر 2017 فارغ التحصیل شده اند ، ارسال شده است.

با مربیان خود ملاقات کنید

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

بورس های آموزشی

گوگل

روند پذیرش ما

هدف از پذیرش این است که اطمینان حاصل کنید که برای چالش های برنامه آماده هستید ، و اینکه کد نویسی دوژو مناسب شماست. ما به دنبال انگیزه ، چقدر خوب با دیگران کار می کنید و پشتکار دارید.

درخواست دادن

زمانبندی مصاحبه

مصاحبه

تصمیم پذیرش

سپرده گذاری

ارزشش را دارد. کل روند تا امروز ارزش آن را دارد ... احساس می کنم بخشی از چیزی هستم که واقعاً می توانید ببینید ، و این پاداش دهنده است. با کمک کد نویسی دوژو ، من می توانم کاری را که امروز انجام می دهم انجام دهم.

Eric Chen
Software Engineer

دوره های آینده

تاریخ شروع دوره مهلت ثبت نام شهریه کل صندلی ها صندلی های موجود

آذر 06، 1400

6,000,000 تومان 20 صندلی

18 صندلی

درخواست

تاریخ دوره مهلت ثبت نام

1585596600

3v,c

روش های پرداخت

برای ذخیره صندلی خود در صندوق عقب واریز می شود و تا روز اول کلاس قابل استرداد است.

1

پرداخت کامل

با پرداخت یکجا از تخفیف 20 درصدی کلاس ها بهره مند شوید