متخصص جاوا

جاوا چیست؟


جاوا یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و استاتیک است که باعث ایجاد تحول در نحوه تولید زبان ها پس از انتشار آن می شود. این کار با ارائه پشتیبانی کامل از اجرای cross-platform از طریق سیستم JVM انجام شد. به همین دلیل ، اکثر شرکت ها و موسسات این صنعت برای 20+ سال قدرتمند شده اند.

با توجه به این واقعیت که می تواند تقریباً در هر رایانه ای بدون تغییر رفتار ، و همچنین انتخاب عظیم کتابخانه ها و ابزارها ، آن را به عنوان اولین انتخاب زبان برای بسیاری از توسعه دهندگان اجرا کند. همچنین مدت هاست که به دلیل مفاهیمی که به تدریس می پردازد و قابلیت همکاری آن بین سیستم ها ، پایه اصلی مؤسسات آموزشی بوده است.

دوره های ارائه شده:

شرکت های استفاده کننده

چرا جاوا یاد می گیرید؟


جاوا به عنوان یک زبان برنامه نویسی مبتدی مبتدی طراحی شده است و از آنجایی که این زبان یک زبان استاتیک است ، بسیار سریعتر از سایر زبان های تایپ شده پویا است. یکی دیگر از مزیت های جاوا این است که تمرکز را بر روی ساختن ویژگی ها آسان تر می کند در حالی که به کارهای مهم تر در پس زمینه (مانند مدیریت حافظه) اهمیت می دهد. این شهر همچنین دارای یکی از بزرگترین اجتماعات است که به معنای توانایی پشتیبانی بیشتر برنامه نویسان است.

میزان دشواری
simple
میانگین حقوق
77006
میزان حقوق
$59K - $102K

کاربردهای مشترک متخصص جاوا

سیستم های جاسازی شده
علوم داده
توسعه اندروید

ویژگی های متخصص جاوا

آسان برای DEBUG

جاوا برای استفاده آسان طراحی شده است ، بنابراین نوشتن ، تدوین و اشکال زدایی آسان است.

لورم ایپسوم

نکته جالب در مورد جاوا این است که از سال 1996 تا کنون وجود دارد و از زمان تصور آن ، تغییرات اساسی در زبان مشاهده می شود.

دسترسی گسترده

برنامه نویسی جاوا در اکثر برنامه های مدرک CS در سراسر کشور تدریس می شود که توسط اکثر شرکتهای سازمانی به شکلی دیگر شکل گرفته شده است.

PLATFORM- ناکارآمد

یک بار بساز ، هرجایی اجرا کن! با استفاده از JVM ، جاوا مستقل از کد پلتفرم به بایت کامپایل می شود و اجازه می دهد تا کد در هر جایی که JVM نصب شده باشد تهیه و اجرا شود.

برای متخصص جاوا آماده هستید؟

ما در مدرسه ی کسب و کار برای یادگیری متخصص جاوا طیف وسیعی از دوره های دانشگاه را ارائه می دهیم.

کارگاه های یادگیری

در 14 هفته در کارگاه های ما یک متخصص جاوا شوید
محبوب ترین دوره ما تا به امروز.
بسته دوره کارشناسی ارشد

به برنامه و برنامه درسی دوره ما عمیق تر بروید

بیشتر زبانها را کشف کنید

چه در برنامه نویسی و چه از برنامه نویسان فصلی تازه وارد شوید ،
باید در طول حرفه خود به چندین زبان سرعت دهید.